Haberler
​İncesu Belediyesi Kandil Simidi Dağıttı

İncesu Belediyesi Kandil Simidi Dağıttı

İncesu Belediyesi Berat Kandili nedeniyle ilçedeki tüm camilerde kandil simidi dağıtımı gerçekleştirdi.
İncesu Belediye personeli; ilçe genelindeki camilere ibadet için gelen vatandaşlara kandil simidi dağıtarak Belediye Başkanı Av.Mustafa İLMEK’in Kandil mesajını iletti.
Başkan İlmek mesajında ‘’Üç aylar, dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktasına ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir mevsimdir. İnsanlarımızın, Yaradan'a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum. Yardımlaşma, dayanışma hislerinin, hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta İlçemiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hakim olması için dua edelim. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Berat Kandil’inizi en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.
İncesulu vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını söylediler. İncesu Belediye Başkanı Av.Mustafa İLMEK’e teşekkür ettiklerini ilettiler.

Diğer Haberler

Av. Mustafa İlmek
İncesu Belediye Başkanı
Av. Mustafa İlmek
İncesu Belediye Başkanı
Mustafa İlmek