İNCESU BELEDİYESİ HABERLER
Belediye Başkanımız Av. Mustafa İlmek, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanımız Av. Mustafa İlmek, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi. Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir

Belediye Başkanımız Av. Mustafa İlmek, Pazar esnafını ziyaret etti. Genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanımız Av. Mustafa İlmek, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkanımız, bu kez pazar esnafını ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi.
Pazar tezgâhlarını tek tek dolaşarak esnafı ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan İlmek Pazar yerinde alışveriş yapan halkla da sohbet etti.
Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan İlmek sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Başkan İlmek’e pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler. Pazar Esnafı, Başkan ilmek ’in kendilerini ziyaret etmesi ve İncesu’da yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

KATEGORİLER
0352 691 30 03
destek@incesu.bel.tr
Kara Mustafa Paşa Mah. İstiklal Cad. No :17
© Copyright 2014. Tüm hakları saklıdır.Siteden İzinsiz Alıntı Yapılamaz